Juha Mieto

Loppusuora alkaa.
Kovin näyttävät ehdokkaat olevan epävarmoja läpimenostaan.Voi tulla yllättäviä tippumisia.
4528
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei kai kukaan sitä pelleä äänestä... aivan ääliö kun juttuja kuuntelee.

Äänestä
  • Juha Mieto on kansan mies. Suora ja rehellinen. Varmaan hoitaisi tämän maakunnan pienen ihmisen asiaa todella sydämellä ja taitavasti. Eikä anna periksi.

    Äänestä

On aivan eri asia naurattaa ihmisiä markkinoilla
.....kansakoulupohjalta. Tällaisten valtiopäivämiesten aika on ohi, pitäis osata vähän muutakin. Sivistystä ei voi ostaa eikä se tartu SE PITÄÄ HANKKIA:

Äänestä
  • Pitkäänenää.Taidat olla tavallista tyhmempi.Et
    ainakaan elä ajan sykkeessä.
    Oot varmaan ite vähintään joku.............

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiri, kiri. kirjoitti:

Loppusuora alkaa.
Kovin näyttävät ehdokkaat olevan epävarmoja läpimenostaan.Voi tulla yllättäviä tippumisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu