Perkele saatana vittu jumalauta meni vedotpieleen kun laitoin vetoveljien suosituksen OB-Randers 1 ja ne ei voita tota matsia. Eniten vituttaa se että muut kohteet Empoli, Inter ja FC Köln meni oikein, mutta tää vitun OB kusi, ennenkin on vetoveljien vihje pilannut vedot, alkaa vittu kyllästyttämään tää vedonlyönti, jatkuvasti vaan tappioita, tosin helmikuu oli hyvä, mutta maaliskuu on mennyt aivan vituksi voi vittujen vittu saatana perkele
Kiitti vitusti Vetoveljet
Saatanan saatana
5705
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
90' Empoli 2-2 Livorno [Red Card] Goal!
Nooh, pieleen siis meni sekin, mut vituttaa silti voi, mitä mä teen, mistä sais voittoisia vihjeitä, rupee kyrsimään ihan tosissaan tää touhu, kun vitun Teppokaan ei enää vihjaile, kurkkua vaan persuksiin sillekkin hoopolle
Kyllä Teppo vihjailisi, mutta proletaarinen ylläpito poistelee heti viestin, jos Tepi hehkuttaa voittojaan tai arvostelee ylläpitoa et sillei hei! Tässä esimerkkinä yölliset NHL-vihjeet, jotka kaatuivat tosin Calgaryyn et sillei hei!
http://i17.tinypic.com/29dbg5d.jpg
Vaikkakin tuo kohde meni ohi, ikävä kyllä, niin kannattaa muistaa, VetoVelet on vihjannut 1.4 alkaen
535 kohdetta / 302 osumaa - 56.45 osuma%
Panos 14095.50 € , palautus 15684.61 € - nettovoitto 15829.11 €
Palautusprosentti 111.27%
Ko kohteista on muistaaksemme alle 5 ollut tuplia, muut sinkkuja, joten palautus% on varmaankin kohtuullinen, esim harva vihjepuhelin edes pitää esillä seurantaa, syitä voi jokainen itse arvella.
Emmekä ole seurantaa täälläkään aktiivisesti vihjaavilla huomannut, miksiköhän?
Seurantaa pitäessä ei pusty unohtamaan ohimenneitä vetoja, vaan nekin on kärsittävä. Sen sijaan täällä on usealla vihjaajalla usein mielessä vain nuo lunastukset!
http://www.vetoveljet.com/ on ilmainen, ainoastaan rekisteröinnin vaativa sivusto, joka pyrkii pitkässä juoksussa voitolliseen pelaamiseen, mikä ainakin tähän asti on onnistunut kohtuullisesti, mutta, ikävä kyllä, jokainen vihje ei voi aina osua.
Yhteenvetoon oli pujahtanut virhe, alla oikeat luvut:
535 kohdetta / 302 osumaa - 56.45 osuma%
Panos 14095.50 € , palautus 15684.61 € - nettovoitto 1589.11 €
Palautusprosentti 111.27%