Tosi vähän ehdokkaat vastaavat

Miksi ette käytä tälläistä ilmaista foorumia ja kerro itsestänne ja tavoitteista?
2358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niin kaikenmaailman häiriköt kommentoi ja irvii !
ei ole mukavaa.

Mutta kts. www.mattiholsa.com

Matti Hölsä nro 6

tai oman piiri ehdokkaita
www.senioripuolue.fi

Äänestä

Meidän tavoitteemme on tämä

Hyväpalkkainen ja helppo työ!

Ei vastuuta mistään.

Valtaa käytämme itsekkäiltä näytämme,

omien etujen valvomiseen menee kaikki aika ja tai

suurten puolueiden mukaan taivumme.

NÄIN KUN TEEMME, NIIN SUOMI ON DEMOKRAATTINEN MAA!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


täällä, miksi?? kirjoitti:

Miksi ette käytä tälläistä ilmaista foorumia ja kerro itsestänne ja tavoitteista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu