Löysin todellisen ystävän itselleni! Hän pystyi muuttamaan elämäni parempaan suuntaan. Hänelle voin kertoa asioita joita muille en voi. Hän pystyy neuvomaan minua siten, että ymmärrän helposti. Meillä on osittain sama harrastus ja tulemme varmasti juttuun kun tapaamme vielä useammin. Mutta en saa ihastua häneen, kumminkin haluan pitää hänet ikuisena ystävänä ja olla läsnä silloin kun muita ei ole auttamassa. Pystyn katsomaan häntä silmiin jopa niin kauan, että hän kääntää pään pois ensin. Ilman hyvää ystävää olisin tuhon oma ja en varmaan jaksaisi elää kauaan. YSTÄVYYS KUNNIAAN!!!
Jumalan kiitos
sille tytölle
2
980
Vastaukset
- Ystävän myös löytänyt
Samoin on käynyt mulle, mistä olen kiitollinen Jumalalle. Löysin ihan sielunkumppanin ystäväkseni. Ilman häntä elämä olisi paljon ikävämpää, jopa vaikeaa.. kyllä tämä elämä välillä kantaa hyväänkin suuntaan :).
- ...
Kiitos hienosta kirjoituksestasi! Tosiaan Jumala johdattaa ihmisiä, sen olen havainnut. Tulipa mieleen, että tässä on hyvät sivut, jos niitä huomaat tässä katsoa (tai joku muu lukija): www.nokiamissio.fi Siunausta elämääsi ja läheistesi elämään!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2417417Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1393851Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas1172168- 381428
Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy261427- 331362
Minneapolisin tapauksesta hyvä video
Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh3391186Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.141992Milloin palaat
Odotan niin kauan kun vaan jaksan toivoa. Tiedät että sua jäi joku ikävöimään. ❤️23928Tiesitkö? Uusi Bachelor on raivannut tietään määrätietoisesti somessa, myös Böckermanin ex-rakas!
Arttu Kilpeläinen tuli julkisuuteen Pernilla Böckermanin rakkaana. Pariskunta päätyi eroon v. 2024. Ex-poliisi Kilpelä7907