Todella halpamaista vetää läheiset ihmiset mukaan soppaan ja sillä kerätä säälipisteitä. Monet tuntemani naiset ovat äänestäneet Panua sen takia, kun se hänen kertomus liikkutti.
Voi helvata!
Voi helvata!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
No ei kai kukaan sitä tarinaa äänestäneet! Tai sitten tunnet vain typeriä naisia. Larnos vain tulkitsi biisin niin tajuttoman hyvin!
myös edesmenneen ystävänsä muistolle jo aiemmin, jos ette satu muistamaan!
Vai että säälipisteitä!! Lauluäänestä ja esiintymisestä niitä pisteitä meidän perheessä jaettiin. Ikäjakauma 12 - 70 vuotta, miehiä ja naisia. Panu on hieno laulaja ja muutenkin idoliainesta.
pyh
äänesti Panua, koska sen mielestä Panu laulaa hyvin. Ikää mummolla jo aika tavalla. Myös mä pidin Panusta ja samasta syystä. Kotikatsomon nuorimmaiset (10v) antoivat äänensä Annalle, koska se on söpö.
Mun mielestä Panu saa ääniä, koska laulaa hyvin. Tears in Heaven on koko kisan parhaita esityksiä Arin Piano manin ja muutaman muun hvyän esityksen lisäksi. Lisäksi Panun tulkinta Eye of the tigerista ei ollu siinä mielessä surkea, että olis laulanut nuotinvierestä. Vain räväkkyys puuttui.
Panu on antanut kilpailijoista ehdottomasti myös fiksuimman kuvan itsestään. Katso, miten ottaa vastaan hänelle annetun palautteen, miten kohtelee muita kilpailijoita. (Nämä ovat toki ulkomusiikillisia seikkoja.)
Jos Panu onnistuu valitsemaan hyvän biisin ja esittämään sen yhtä hyvin kuin muut kipaleet tähän mennessä ovat menneet, äänestän varmasti Panua.
Epäilenpä, että Panusta tulee samanlainen floppi, kuin Ilkasta (jos kukaan enää koko Ilkkaa muistaa! :D), mikäli voittaa.
Harmaa hiiri, en vaan voi sietää.
eli jokaisella taktikointiaan, eikö niin...
On se merkillistä, ettei saisi tunneasioita, ja kovia tosiasioita ilmaista, ilman että se on peliä.Aito vääristyy peliksi ja - peli aidoksi!
Kertookohan se seuraavaks kuolleesta koirasta!!!
Näin on!