huomenna Anna, joka on nättipikkutyttö joka on kietonut tuomarit pikkusormensa ympärille sanavalmiudellaan, mutta tosiasiassa on erittäin kapea-alainen laulutaidoiltaan...
juuri sellainen hemmoteltu pikkupimu, joka on saanut kaiken silmiä räpyttelemällä ja yrittää nyt saada idols-tittelin itselleen. Älkää hyvät ihmiset menkö lankaan! Vaikka loppujen lopuksi-- kuinka monen elämä siellä näyttöpäätteen ääressä muuttuu, tulipa idolsiksi kuka tahansa???
juuri sellainen hemmoteltu pikkupimu, joka on saanut kaiken silmiä räpyttelemällä ja yrittää nyt saada idols-tittelin itselleen. Älkää hyvät ihmiset menkö lankaan! Vaikka loppujen lopuksi-- kuinka monen elämä siellä näyttöpäätteen ääressä muuttuu, tulipa idolsiksi kuka tahansa???
Vastaukset 8
Vanhimmat
Luuseri olet !
Anna voittaa Idolsin !! ja se on VARMA
yksi pikkusormen ympäri kiedotuista... hehehee....
Ari sen voitta, SE on varma! vaikka Anna on mun mielestä paras!
"sanavalmiutta"....
Annan replikointi ja "heitot" on kyllä enempi pikkuviisauksia, lapsekkaita juttuja, joita LUULEE ehkä sanavalmiudeksi..
kerran pari jaksaa ymmärtää, mutta alkaa jo
moinen tympiä.
Anna tyyppisiä nuoria tyttöjä on nää lähiostarit, kauppakeskukset, bussit, sporat ja junat pullollaan.
Tiukat kuteet, ylimeikatut pärstät ja jutut
( sanavalmiutta?? ) teennäistä mitäänsanomattomuuttaa,
niinku hei, niinku.
Lauluäänestä ei nyt muuta, kuin aika yksipuolisesti on saanut Annan taitoihin tutustua, vähän sais olla monipuolisuutta.
( sitähän on tuomarit jankuttanut muillekin?? )
lapsellinenhan hän on vielä,ihan vaan siksi että on lapsi!!
TENAVATÄHTI.AIKAMOISET JUTUT HEITTI"HEI SÄ NÄYTÄT ILMAN MEIKKIÄ ANITA HIRVOSELTA"HOOHHOIJJJAA..LAULU ON OK.MUT TARVIS VÄHÄN LISÄÄ IKÄÄ..ARI VOITTOOON
Minusta Anna on oikein sosiaallinen ja sympaattinen, ainakin näin Tv:n välityksellä.
Anna on hymyilevä ja iloinen, ei ihme että saa myös tuomarit kiedottua pikkusormen ympärille.
Kaikissa meissä ei ole karismaa, joka huomataan positiivisella tavalla.
Anna sioittuu sijalle 3 jos oikein faxi käy niin jopa kakkoseksi.
Oli todella naurettavaa kuulla sen massateinipellen suunnilleen itkukurkussa vauhkoovan sille juontajalle et "hei sä näytät ilman meikkiä ihan anita hirvoselta".
Anitakin on varmaan kauniinpi kuin Anna ilman meikkiä.:D
tosi säälittävää.. huomaa että tuolla Annalla on heikko itsetunto, kun hänelle vähänkin huomauttaa tämän meikistä, niin vetää heti herneet nenäänsä ja alkaa itkeä. Hän ei varmaan suostuisi vähentämään tuota pakkelikerrostansa, vaikka maksettaisiin. Se taitaa meikata jopa enemmän kuin drag-queenit. :D