RAHA RATKAISEE,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

aika monessa asiassa!MISSÄ esimerkiksi?SASe?!!!!
4118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

se ratkaisee.Suhteet ja raha, se on tätä päivää.

Äänestä
  • mutta kusetaa voi joku ja jotakin!!!

    Äänestä

..että entisestä puolisostani on tullut ns. äkkirikas. Siis todella rikas.

Silti en katso hyväksi sitä,että hyppäisin hänen siivelleen,koska erottu on ja hyväksi käyttö toisen ihmisen suhteen on ajatuksena minulle vieras.

Vastaan jo etukäteen,että -kyllä- hän ottaisi minut takaisin.

Ehkä olen tyhmä,mutta näen asian niin,että elän mieluummin kitkuttaen,kuin myisin itseni.

Äänestä
  • kitkuttaen pitää, jos se siltä tuntuu!Mutta älä myy ittees,,,etes entiselle!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


näinköhän,,,,, kirjoitti:

aika monessa asiassa!MISSÄ esimerkiksi?SASe?!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu