Hymyä huuleen...

Andy McCoy ja Mike Monroe konttasivat pitkin junanraiteita. Tietysti kännissä.

Andy: "Vittu mä en diggaa yhtään näist tikkaist".

Mike: "Relaa Andy tuolt tulee hissi".
6272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ne pääsis pitkälle.
Tervehdys, Henkka!

Äänestä
  • Hilda Mari ja Henkka. Teilläkö sujuu jenkka. Ei varmaan kumpikaan ala nylykee, jos toinen porroo kylykee?

    Äänestä

  • Ristat riitteessä kirjoitti:

    Hilda Mari ja Henkka. Teilläkö sujuu jenkka. Ei varmaan kumpikaan ala nylykee, jos toinen porroo kylykee?

    ***tana.....................

    Äänestä

  • Kyll varma diggaat jos hyö sinnuu döggäät

    Äänestä

juttu :-) ja tuon visioimiseen ei edes tarvii paljoo tuuporii...:-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Henkka07 kirjoitti:

Andy McCoy ja Mike Monroe konttasivat pitkin junanraiteita. Tietysti kännissä.

Andy: "Vittu mä en diggaa yhtään näist tikkaist".

Mike: "Relaa Andy tuolt tulee hissi".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu