Keijo Korhoselta uusi kirja

Keijo Korhoselta on ilmestynyt uusi kirja nimeltä "Itsenäisyyden lyhyt historia ja Eu-Suomen koko kuva".

Lue kirjan esittely osoitteessa

http://www.vs-kustannus.com
4494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

VAALEISSA TAVATAAN!

Äänestä

Onneksi on Suomessa vielä henkilöitä joilla on järki päässä.... Tämä meidän valkokaulus EU-eliittihän, niin, jos niillä olisi lasipäät niin näkisi mikä siellä lainehtisi, ei ainakaan järki.

Äänestä
  • Tulevaisuudessa EU:n ja sen kannattajien herjaamisesta voi joutua edesvastuuseen. Kokoomus on jo vallassa.

    Äänestä

"Suomi on luopunut itsenäisyydestään - siis omasta päätösvallastaan - Euroopan unionin hyväksi kaikissa tärkeimmissä asioissa... "

"Suomi on alistanut jokapäiväiset ulkoasiansa Eu:n johtovaltaan. Yhdistyneissä Kansakunnissa ja muissa kansainvälisissä järjestöissä on Unionin jäsenmaiden politiikka yhtenäistetty. Suomesta on jälleen tullut mitätön shakkipelin sotamies, joka uhrataan kun tarvitaan..."

Korhosen kirjat eivät saa kiinnostaa ketään! Tämä on väärin! Älkää myykö kirjaa! Heittäkää ne roskikseen!

Suomi on entistä itsenäisempi ja onnellisempi EU:ssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lena Wiksten kirjoitti:

Keijo Korhoselta on ilmestynyt uusi kirja nimeltä "Itsenäisyyden lyhyt historia ja Eu-Suomen koko kuva".

Lue kirjan esittely osoitteessa

http://www.vs-kustannus.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu