miksi ihmeessä teijämn påittää jauhaa paskaa Annasta, maailman söpöimmäsät idolskisaajasta, ja parhaasta idolskisaajasta.???
Annalla on kaikkea mitä idoli tarvii.. loistava ulkonäkö,lauluääni ja olemus.. kaikki nii hyvät... verratkaapa johkai ariin tai kristianiin.. käytös iha per***stä..
ja en näe mittää pahhaa siinä jos Anna sanooo jannea hirvosen näköseksi... mitä Janne ite sano Annalle????!?!!?!?!?
Annalla on kaikkea mitä idoli tarvii.. loistava ulkonäkö,lauluääni ja olemus.. kaikki nii hyvät... verratkaapa johkai ariin tai kristianiin.. käytös iha per***stä..
ja en näe mittää pahhaa siinä jos Anna sanooo jannea hirvosen näköseksi... mitä Janne ite sano Annalle????!?!!?!?!?
Vastaukset 12
Vanhimmat
ihihihihi...olen anna ja olen 17v....käyn sibelius-lukiota...olen puoliksi portugalilainen...kun olen näin pieni...mua sanotaan ihkuksi....blaa blaa blaa
mix annaa haukutaan!
Niin mitä se sanoi? Että näytät 10 v. nuoremmalta ilaman meikkiä. Varmaan totta puhui. Se koirahan se älähtää, johon kalikka kalahtaa.
Ja mitä siinä sitten on suuttumista, jos joku noin sanoo? Itsetunto ei pikkulikalla riitä, jos tosta nokkiinsa ottaa.
"oon kuullu huhuja että sä näytät kuulemma ilman meikkiä seittemän vuotta nuoremmalta. pitääks tää paikkansa?"
vastaus: pitää.
"Annalla on kaikkea mitä idoli tarvii.. loistava ulkonäkö,lauluääni ja olemus.. kaikki nii hyvät..."
Miinusta:
- Pieni kokonen
- Vetää Rnb:eetä ja nytte countrya, joten ostaako kukaan levyjä?
- Tosi nuori joten mites keikkailu onnistaa?
Ja kestääkö pää?
Mitä miinusta on olla pieni kokoinen?
Anna erottuu kuitenki lavalla!
Ostetaan levyjä.
Anna taitaa ihan ite tietää kestääkö pää, tai onnistuuko keikkailu, se ei oo meän varassa!!
No se mitä Janne sano Annalle on kyl ihan totta..Anna näyttää ilman meikkiä 7 vuotiaalta..Kaikki teinit meikkaa,että ne näyttää vanhemmilta,joten mun mielestä Jannen pointti oli aika osuva,kun taas Anna yrittääkö olla iso heittämällä "sä näytät ihan Anita hirvoselta ilman meikkii"!!??!?Mitäs se tarkoitti,eihän JAnne edes meikkaa ja Jannessa&Anistassa ei kyllä minun mielestäni olen yhden näköisyyttä!! Ja Anna edelleenkin laulaa samanlaisia biisejä,taidit ei riitä muuhun..kun taas näillä vanhemmilla taitoa jo löytyy niin esiintymisessä ja äänen käytössä ja mm.miettii vähän mitä päästää suustaansa..P.s Liekkö olet itsekkin teini..hyvä jos osaat kirjoittaa
Ettekö oikeesti tajua että se Hirvos-läppä oli sovittu juttu?
Todistappa se jollain että Anita Hirvonen Läppä oli sovittu??!!Oliko sekin sovittua Kun neiti ihminen tökki omaa kuvaansa cd.n kannessa..kehui muut,mutta ei itseensä...Ja mitä muuta on tuonut kommenttejansa tuonut esille,joista hyvin huomaa että on vähän noussut pissipäähän..
niinpä......ku anna on niin omg ihQ.
vien american idolsiin! jos ne tarttis vaikka hissityttöä
jos joku on SINUN mielestäsi niin itq niin se ei tarkoita että JONKUN MUUN mielestä se olisi