milloin shawn tulee tajuihinsa

Ompa hällä outo muistinmenetys. Muistaa kaikki pikku jutut, mutta ei sitä kuinka rakastunut hän oli Belleen...

Milloin sen muisti alkaa taas pelittää?
2590
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

parin kuukauden päästä hänen päähänsä kaatuu kahvia ja sitten muisti palaa=) Harmi vain että Belle ja Philip ovat silloin menossa jo naimisiin..

Äänestä

varmaan noin puolen vuoden päästä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


krivoirock kirjoitti:

Ompa hällä outo muistinmenetys. Muistaa kaikki pikku jutut, mutta ei sitä kuinka rakastunut hän oli Belleen...

Milloin sen muisti alkaa taas pelittää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu