Ellen kuittaili

huomasiko kukaan muu?
Asko kehui lähetyksen alussa Ellenin "kaulahuivia", jolta Ellenin asu kieltämättä näytti. Tästä suivaantuneena Ellen keskeytti useaan kertaan töykeästi Askon arvioinnin laulajista. Hauskaa vai lapsellista?
6622
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mut ärsyttää kun Ellen ei anna tuomareiden puhua.
Kaikki oikea jää syrjään kun pitää ajaa paskaa ulos et saadaan taas lisää rahaa maikkarin pussiin.

Äänestä

se että ohjaaja kuiskas korvanappiin että
vauhdilla eteenpäin....niillä on niin v.... kiire koko ajan etteivät kerkiä muuta kun mainostamaan ja jankkaamaan sitä äänestys hässäkkää. biisit on kakkosena "taustalla"
Itse kyllä haluaisin kuulla enemmän lauluja kuin "ELLENIN: voit vaikuttaa äänestämällä"

Äänestä

Kaulaliinakuittailuun olisi voinut vastata silloin heti jotakin, tai antaa kokonaan olla. Eikä sellaisesta nyt ainakaan pitäisi silminnähden lannistua! :)

Asko oli ainoa tuomareista, joka näytti en-muista-enää-kenelle punaista valoa. Se, että Ellen halusi keskeyttää hänen kommentointinsa juuri tuolloin, tuntui typerältä. Katsojia kiinnostaa tuomareiden arviot muutenkin enemmän kuin juontajien selostukset, erityisesti milloin joku tuomareista on eri mieltä kuin muut.

Äänestä

Ohjaaja ja tuottaja ne päättävät mitä siellä kukin sanoo ja missä kohtaa. Ette kai te tosissanne kuvittele homman olevan spontaania sanailua?

Äänestä
  • ohjaaja ja tuottaja senkin, että Ellen keskeyttää tökerösti Askon hänen kritisoidessaan illan ensimmäistä esitystä?

    Kummalliset ohjaaja ja tuottaja.

    Äänestä

  • -------- kirjoitti:

    ohjaaja ja tuottaja senkin, että Ellen keskeyttää tökerösti Askon hänen kritisoidessaan illan ensimmäistä esitystä?

    Kummalliset ohjaaja ja tuottaja.

    Tärkeintä on suuri show ja RAHASTUS, eikö se nyt ole jo tullut selväksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Askolle kirjoitti:

huomasiko kukaan muu?
Asko kehui lähetyksen alussa Ellenin "kaulahuivia", jolta Ellenin asu kieltämättä näytti. Tästä suivaantuneena Ellen keskeytti useaan kertaan töykeästi Askon arvioinnin laulajista. Hauskaa vai lapsellista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu