Lapsen

hyväksikäyttöä?

Eikö Kristiinan "kauppaaminen" seksikkäänä ja seksikkäänä esiintyminen ole suoranaista lapsen seksuaalista hyväksikäyttöä. Eihän Kristiina kuunapäivänä pärjää laulutaidollaan, ekä edes esiintymiskarismalla. Mistä siis on kyse?
4456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

valitettavasti seksi myy...

Äänestä

Taas joku uuno joka kirjoittelee omia fantasioitaan tänne.

Äänestä

Siinä kalvakkaassa heinäseiväs-blondissa on yhtä vähän seksikkyyttä kuin meidän katuharjassa.

Äänestä
  • näen se on nähtävä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


seksuaalista kirjoitti:

hyväksikäyttöä?

Eikö Kristiinan "kauppaaminen" seksikkäänä ja seksikkäänä esiintyminen ole suoranaista lapsen seksuaalista hyväksikäyttöä. Eihän Kristiina kuunapäivänä pärjää laulutaidollaan, ekä edes esiintymiskarismalla. Mistä siis on kyse?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu