http://kontulanperussuomalaisetry.palvelee.fi/albumi/perusspora16.3.2007javahancolumbusta./
Ja huomenna Timo Soini paikalla Kannelmäen Prisman edessä 10.30-11.30
Ja huomenna Timo Soini paikalla Kannelmäen Prisman edessä 10.30-11.30
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
http://www.youtube.com/watch?v=xshAd3Nitfw
On ehkä enempi Katainen . Vanhanen Tai Heinäluoma. Kapitalisti sakki Ihan oikeesti.
Timo Soini tuo on. Lihavuudesta sen voi jo päätellä!!!!!!! =)
Kyykyttäjiesi palstalle täällä on kaikki tasaarvoisia
ehdokkaat häpäisevät kansallis aarteitamme ja kulttuuri monumenttejamme asettamalla typeriä vaalinumeroitaan patsaisiin kiinni. Liekö tuokaan Kontulan tempaus ihan sallittua ja lainkirjainmen mukaista. Sivistymätöntä ja moukkamaista ainakin se on.Itse teossa kuvattuna Arto Koskinen ja martti Holmström! Nuoko sitten kansanedustajiksi?
http://kotisivukone.fi/files/kontulanperussuomalaisetry.palvelee.fi/.album/1174068161277_24_large.jpg
Häpeämätöntä touhua,sanon minä.
Mitenköhän aikanaan Ylioppilaat saivat luvan Mantan lakitukseen, jos Havis Amanda olisi elävä, olisi hän varmasti PerusSUOMALAINEN.
Kehitys kulkee eteenpäin, varo ettet jää junasta!
HYVÄ KPS!
mainitset että SAIVAT LUVAN mantan lakitukseen! oliko kps.n jengillä lupa asiaan kunnossa?
Miksi annetaan muksun kiipeillä patsaan selässä, ja miksi pannaa mainoksia patsaisiin kiinni?
@@@@@ voisi ajatella enstex ennen kui asettaa vastaikkain asettelua esiin.
En ollut havaitsevinani hurraavia massoja perussporan ja lihavan pojan ympärillä. Missä ne hurraavat massat ovat jotka äänestävät 15 persua eduskuntaan ja tulevat ilmaisemaan vaalikiertueella tukensa kuten yleensä on jos on nostetta ilmassa.
Mahtaa olla paljon kavallettu kansanrahaa taskuissa kun vaan omalla sporalla ajellaan ja rokkaa nautitaan itse.
Sikamaista.