Tunnetko Ma*riaa

n. 25 v. lyhythiuksinen tumma/brunette tyttö kivalla hymyllä kadoksissa. Yläselässä iso pyöreä tatska. Jätä infoa, jos tunnet hänet. - Named Liza M
[email protected]
4567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

jotakin tummaihoista heppua, jonka näit vain takaapäin??

Äänestä

tunnen tunnen,mut sie sitä koskaan opi tuntemaan koska se on mun muija joten mene huutelemaan muualle, etsi toinen nainen sillä tätä pakkausta et saa!

Äänestä

tarkoitat luultavast Maria-Magdaleenaa, hän synnytti myös minut.

Äänestä

missä olet tavannut kyseisen tytön ja milloin, ehkä voin auttaa...??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fedeko kirjoitti:

n. 25 v. lyhythiuksinen tumma/brunette tyttö kivalla hymyllä kadoksissa. Yläselässä iso pyöreä tatska. Jätä infoa, jos tunnet hänet. - Named Liza M
[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu