Ole hyvä ja katso nauhalta Arin sanomiset äläkä usko mitä iltapäivälehdet väittävät.
Olet huumorintajuinen ja fiksu joten ymmärrät Aria kun katsot itse miten koko juttu meni. Ari sanoi finaalissa asiansa hymyssä suin, ironisesti ja pilke silmäkulmassa.
Olet huumorintajuinen ja fiksu joten ymmärrät Aria kun katsot itse miten koko juttu meni. Ari sanoi finaalissa asiansa hymyssä suin, ironisesti ja pilke silmäkulmassa.
Vastaukset 4
Vanhimmat
kusta on kyllä päässä paljon mutta ei arilla vaan remulla jonka luulis jo tietevän kymmenien vuosien kokemukselle lehtien löpinät.olisko pää pehmentyny liikaa vuosien varrella?
Arin kommentit Remusta kyllä näytettiin torstai-iltana telkussa.
mielestään Remu osaa laula eikä soitta a rumpuja,kummasti vain Hurriganes menestyi jopa ulkomailla;D
en ota kantaa onko remu oikeasti hyvä laulamaan kunhan sanon että ennen ei ollu väliä osasiko laulaa esim. erikoinen ääni oli täysin riittävä ja näitähän suomesta löytyy rauli badding,muska......listaa voisi jatkaa loputtomiin.nuohan on todella paskoja mutta silti pidän itsekin monista vanhoista vaikka taitoa niissä on yhtä paljon kuin 3-4 yöllä karaokessa pahimmilla pulsuilla.