Kaikkea

Illuminatiensa kanssa suunnittelee :)

http://www.mbnet.fi/net.nyt/juttu.aspx?id=1900
1141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Aivan. Webbihotellia eivät räjäytä musseterroristit, vaan NSA, joka toimii Herra Puskan henkilökohtaisesta, suullisesta käskystä. Mutta ikävä vain, todellisuudessa Bushia ei ole olemassa, vaan häntä esittävät vaihtuvat näyttelijät. (Bush olisi liian hyvä tuote ollakseen sattuma.) Todellisuudessa jenkit on pienen illuminati-blokin hallinnassa, ja nämä samat tyypit hallitsevat myös Bildebergereitä, seuraa joka alkoi hollannin kuninkaallisten pyynnöstä juonitella maailmanhallitusta. Bildebergereiden salaisissa kokouksissa käyvät Suomesta mm. Hesarin päätoimittaja, Paavo Lipponen ja Jorma O (niin pitkään, kun hän asui Suomessa). Hollannin kuninkaalliset ovat puolestaan Antwerpenin timanttipörssin talutusnuorassa, ja kaikkihan me tiedämme, minne jäljet siltä johtavat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


se Bush kirjoitti:

Illuminatiensa kanssa suunnittelee :)

http://www.mbnet.fi/net.nyt/juttu.aspx?id=1900

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu