Kansanmielipede Luhtasen

Ei eronnut kansa erottaa sossut...:)
2203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sen sijaan että olisi pyydetty anteeksi, oltu pahoillaan tapahtuneesta tai erottu, niin otettiin koppava linja, kansaa väheksyvä linja tyyliin mitä mokomasta pikkusummasta, niin tänään ensimmäistä kertaa äänestyshistoriani aikana vaihdan viime hetkillä ehdokastani.
Ja uusi ehdokkaani ei voi tulla sos.demokraattien riveistä. Annan protestiääneni sille, että moraalisesta vääryydestä ei kanneta vastuuta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Erottava kirjoitti:

Ei eronnut kansa erottaa sossut...:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu