SUOMEN HALLITUS

Lähettää nyt LAPSIA sinne sodsn keskelle,kun karkottivat ne lähetystön porukan.
6149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Koska: vitunko tarvis niitä täällä oli pitää. Oikei se Suomen hallitus teki.

Äänestä

Heidät karkotettiin suomesta eikä pakotettu irakkiin menemään. Tässä taas nähdään kuinka vähän tosiasioita seurataan.

Äänestä

Irakiin karkotettu. Tarkista mitä puhut

Äänestä

olis se perhe voinu mennä johonkin muuhun maahan...MUTTA, yks taas aivopesty mies kun perheessä oli...uhraa nyt vaimonsa ja lapsensa.

Äänestä
  • heidät ottaisi vastaan?

    Äänestä

  • Sarah kirjoitti:

    heidät ottaisi vastaan?

    USA ottaisi varmasti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SAISI HÄVETÄ!!! kirjoitti:

Lähettää nyt LAPSIA sinne sodsn keskelle,kun karkottivat ne lähetystön porukan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu