Sekoittaako.....

...Irakin sota ihmisten päät vai kaivaako se vaan kaikki valmiiksi mieli alalääkkeitä popsivat koloistaan???? Tämän päättelin viimeaikaisista kirjoituksista tällä pastalla!!!
4223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

se ei aikaan vaikuta mitenkään,en sen takii tarvii mitään lääkettä,vaikka surullista on ajatella miten syyttömät ihmiset siellä kärsii siitä sodasta;=(

Äänestä
  • ..se vaikuttaa niin että tulen tosi vihaiseksi juuri siitä kaikesta kärsimyksestä mitä USA:an ja Brittien johto tuottavat syyttömille ihmisille.

    Äänestä

  • Linda80 kirjoitti:

    ..se vaikuttaa niin että tulen tosi vihaiseksi juuri siitä kaikesta kärsimyksestä mitä USA:an ja Brittien johto tuottavat syyttömille ihmisille.

    Onhan se niinkin, mutta toisaalta Saddamin mielivaltaiselle diktatuurille on pantava stoppi. Sitä haluavat myös useimmat irakilaiset.

    Äänestä

  • polarity kirjoitti:

    Onhan se niinkin, mutta toisaalta Saddamin mielivaltaiselle diktatuurille on pantava stoppi. Sitä haluavat myös useimmat irakilaiset.

    ...mutta ärsyttää kun USA toimii mielivaltaisesti. Mikä ihmeen kansan vapauttaja Bush luulee olevansa. Kieroutunut se on ihan niin kuin Saddamkin. Molempia sietäisi kyllä pitää silmällä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Linda80 kirjoitti:

...Irakin sota ihmisten päät vai kaivaako se vaan kaikki valmiiksi mieli alalääkkeitä popsivat koloistaan???? Tämän päättelin viimeaikaisista kirjoituksista tällä pastalla!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu