Perussuomalaisten todellinen voitto tulee vielä

Pari lisäpaikka nyt, mutta seuraavissa vaaleissa puhutaan jo suuremmista lisäluvuista. Silloin pläjähtää suurvoitto. Uskoisin asioiden muuttuvan sen verran radikaalisti siihen mennessä.
2389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

halmeen paskiaista??

Varmallakin olisi tullut enemmän ääniä nyt.

Äänestä

monta kertaa huonommin. Etkös sinä ollut se Halla- Aho Fani , vitun dorka heh heh........

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Folio Mulder kirjoitti:

Pari lisäpaikka nyt, mutta seuraavissa vaaleissa puhutaan jo suuremmista lisäluvuista. Silloin pläjähtää suurvoitto. Uskoisin asioiden muuttuvan sen verran radikaalisti siihen mennessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu