ÖNGELMÄ

MINYLLÄ ÖN ÖNGELMÄ, EN NIMITTÄIN SÄÄ PÖIS CÄPS LÖKCKIÄ JÄ MINYN Ä-KIRJÄIN ÖN MYYTTYNYT Ä:KSI JÄ Ö ÖN Ö JÄ Y ÖN Y.

MITÄ MINYN PITÄISI NYT TEHDÄ TÄSSÄ VÄIKEÄSSÄ TILÄNTEESSÄ ?????!!!1
2200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kyseessä on huuhaa tietokone niin ehdotan että ota kunnon huikat vaikka tummaa rommia se yleesä auttaa moneen vaivaan ;=)

Äänestä

Helppoa!Otat vain pyyhekumin ja pyyhit Ä:n ja Ö:n pisteet pois!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ÄPYÄ kirjoitti:

MINYLLÄ ÖN ÖNGELMÄ, EN NIMITTÄIN SÄÄ PÖIS CÄPS LÖKCKIÄ JÄ MINYN Ä-KIRJÄIN ÖN MYYTTYNYT Ä:KSI JÄ Ö ÖN Ö JÄ Y ÖN Y.

MITÄ MINYN PITÄISI NYT TEHDÄ TÄSSÄ VÄIKEÄSSÄ TILÄNTEESSÄ ?????!!!1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu