Kansa oli taas tyhmä

Proletariaatin diktatuuri on ainoa vaihtoehto!! Tapetaan kaikki porvarit.
5491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Alittaa surkeutesi.

Otan osaa.

Äänestä

Miksi haluat "ryysyläisten hirmuvallan" Suomeen, eihän se toimi missään, eikä ole toiminut.Lausahduksesi on lähempänä masokismia kuin sadismia. Vastustan turhia eläinkokeita, mutta ei ihmisiäkään saa miten tahansa kohdella.

Äänestä

No jos ei demokratia miellytä , niin ei kuin rinkka käteen ja pohjois-koreaan siitä. Ei sua jäädä täällä kaipaamaan. Ja mitä tulee aseiden käyttöön, niin mites tapahtui vuonna 1918(Wink wink). Lisäksi olen aivan varma, että jos puniikit yrittäis samaa uudestaan, niin lopputulos olisi samanlainen, kuin edelliselläkin kerralla. No toisaalta päästäis teistäkin kertaheitolla eroon. Eli sopii yrittää

Äänestä
  • Punikit Pohjois Koreaan, saavat kokea paratiisinsä
    ja demokratiansa.Siellähän myöskin Ay liike on vahvoilla.

    Äänestä

  • km7525 kirjoitti:

    Punikit Pohjois Koreaan, saavat kokea paratiisinsä
    ja demokratiansa.Siellähän myöskin Ay liike on vahvoilla.

    porvarillinen ja taantumuksellinen etelä-korea. Siinäpä sitä propaganda-ainesta kerrakseen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Demokratia ei toimi kirjoitti:

Proletariaatin diktatuuri on ainoa vaihtoehto!! Tapetaan kaikki porvarit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu