Ellei SDP jatka hallituksessa ja kokoomus pysy poissa. MEILLE kuuluu valta. Se on kohta aika itse kunkin tajuta. Natsit porvarit ja niljaiset yrittäjät eivät kuulu suomeen. Seuraavaksi on aika spontaanin liikehdinnän ja lakkoilun joka huipentuu vallan palautukseen takaisin lailliselle hallinnolle. Oikeistosuuntaisissa äänestysalueissa koittaakin sitten kovat ajat, elleivät syylliset ilmoittaudu.
Ja teillä kun oli mahdollisuus äänestää oikein.
Ja teillä kun oli mahdollisuus äänestää oikein.
Vastaukset 3
Vanhimmat
kun kaveris ei käyny äänestään :). Odota ny ainakin siihen saakka että kaikki on menny päin peetä tulevalta eduskunnalta
hyvin asenteellista otetta jolla juuri hävisitte vaalinne. Ettekä aio ottaa vaan opiksi?
Suomalaiset inhoavat että heidän puolestaan ajatellaan. Se ollaan opittu kahden suusravllan vlissä että viekää vaikka kaikki muu mutta ajatuksiamme ja kieltämme ette määrää. Näistä tapellaan oikeudessa saakka tarvittaessa.
Ihanaa, kun kommari kärsii!!!!!