Kännykkäni torstaitoiminnot

Abreu,Abreu,Abreu,Abreu,jne.
5258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Abreu on surkea!!!! eikä mun tartte olla sille edes kade koska en osaa laulaa enkä edes haaveile musiikki alasta, mutta on mulla musa korvaa sen verran että en mä jaksa sitä kuunnella.

Äänestä
  • Ei ne korvatkaan kaikkea kestä, jotain rajaa sentään.

    Äänestä

Kiitokset firmalle!

Äänestä
  • numeroiden näppäilyssä, eikä objekttiivinen äänestys ollenkaan.Ei eduskuntavaalejakaan näin pidetty..

    Äänestä

Jo vain Abreu... pitkätukat hemmettiin!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näpyttäjä kirjoitti:

Abreu,Abreu,Abreu,Abreu,jne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu