Irak voittaa sodan!

Saddam ylisti TV:ssä, että Irak voittaa sodan jo lähiaikoina. Toivottavasti oikeus voittaa.
283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuten sanoit, toivottavasti oikeus voittaa ja
SADDAM HUSSEIN killuu Bagdadissa hirressä kaiken kansan syljeksittävänä.

Äänestä

Toivot, että oikeus voittaa. Kyllä se voittaa. Irak on kohta lyöty ja petomainen Saddam Hussein roikkuu hirressä Bagdadissa sylkykuppina kaikelle kansalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lelu kirjoitti:

Saddam ylisti TV:ssä, että Irak voittaa sodan jo lähiaikoina. Toivottavasti oikeus voittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu