Tämä on ehkä yksinkertainen kysymys. En tiedä onko tähän useampia mielipiteitä, mutta kun sormettaessa nainen saa orgasmin, pitäisikö jossain vaiheessa lopettaa liike? Ja missä vaiheessa sormet pitäisi vetää pois pimpistä?
Itse viimeksi lopetin liikkeen kun nainen alkoi voihkimaan huipussaan, sitten tunsin kuin pimpsa supisteli sormieni ympärillä, odotin että naisen hengitys tasaantui ja sitten vasta otin sormet ulos.
Itse viimeksi lopetin liikkeen kun nainen alkoi voihkimaan huipussaan, sitten tunsin kuin pimpsa supisteli sormieni ympärillä, odotin että naisen hengitys tasaantui ja sitten vasta otin sormet ulos.
Vastaukset 5
Vanhimmat
siinä se tulikin. :) Jatka samaan malliin.
Pahinta on lopettaa ihan vähän liian aikaisin..jos jatkat "liian kauan" niin eiköhän naisesi osaa antaa merkin lopettamisesta.. :)
No naiseni vaikutti tyytyväiseltä orgasmeihinsa kyllä, eli en varmaan lopettanut turhan aikaisin. Mutta sitä on kaunista katsella, seurata reaktioita ja kuunnella..
Mutta kiitos vinkistä, yritän välttää moista.. :)
Olen huomannut naisestani, että kun hänelle nuolemalla orgasmin aiheutan, niin hän sen huipentuman jälkeen alkaa hieman niinkuin pyrkiä otteestani pois. Vaikka en tietenkään päästä, vaan hellään kieleni otetta ja liikettä huomattavasti herkemmäksi, välillä jopa ihan pysähdyksiin asti. Välillä jään odottelemaan paikoilleni ja varovaisesti tunnustelen kielelläni naisen tuntemuksia. Mikäli huomaan uudelleen rentoutumista, saatan jatkaa nuolemista uuteen huippuun, tai sitten vähän härnäilen ja suon kalullenikin nautinnon ja siirryn itse asiaan...
Mun mieheni tekee tota samaa, mmm ihanaa. Ihan rupes tekee mieli. Outo ajatus ehkä, mutta kiihottaa entisestään mielettömästi kun ei pääse pois (masokistiko lie olen). Jos sanon, että haluan oikeasti hänen lopettavan, niin mieheni kyllä lopettaa heti. Mutta leikillään "pakottaminen" on hauskaa, kiihottavaa.