että ehtis vetää vielä veikkauksen kautta
MISSÄ VIIPYY TEPON NHL VIHJEET ???
-peesari-
171941
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Parhaat vedot paremmuusjärjestyksessä (ns. varmat): San Jose, NY Rangers ja Colorado.
Varoitus: älä pelaa Buffaloa--se on hävinnyt 3 viimeistä kotimatsia ja Washingtonilla on kaiken lisäksi pari hyvää peliä alla!
Lisäksi noiden lisäksi laitoin Vancoverin voittamaan Nassit kerroin yht. 9,62
teppo on jumalasta seuraava, nimittäin ylöspäin, se ei anna ilmaisia vihjeitä tommosille pissa housuille, tee omat rivit.
40 Buffalo - Washington 2 4,55
41 Edmonton - Colorado 1 2,85
42 Vancouver - Nashville 2 2,50
43 NY Rangers - Philadelphia 1 1,45
Buffalo 1.45
Nasville 2.50
Rangers 1.45
Boston-Charlotte X 12.50
Kerroin 65,70
Panos 5 €
Buffalo 1.45
Nasville 2.50
Rangers 1.45
Atlanta 2.70
San Antonio 1.10
Washington 2.35
Kerroin 36.68
Panos 3 €
Näillä mennään ja voitoilla eletään loppukuukausi :-)
Tepi ajatteli olla kirjoittelematta tänne vähään aikaan, kun on muutakin tekemistä hei!
Stadin kundi laittoi tänään vaparin vetämään et sillei hei! Kyseinen vapaatuote näyttää tällä hetkellä melkoisen hyvälle et sillei hei:
21.03.2007 17:00 VPS - FC Lahti 2 2,10
21.03.2007 20:00 Linköpings HC - Färjestads BK 2 2,40
22.03.2007 01:00 Buffalo - Washington X2 4,60-4,90
22.03.2007 01:30 NY Rangers - Philadelphia 1 1,50
22.03.2007 02:30 Chicago - San Jose 2 1,67
22.03.2007 03:00 Edmonton - Colorado 2 1,80
22.03.2007 04:00 Vancouver - Nashville 1X 2,40-4,05
Kerrointa löytyy 250,88 - 450,98 et sillei hei! Ei noista kannata väkisin mitään lapulle ottaa hei! Pitäkää silti Stadin kundille peukkuja et sillei hei! Ja huomenna Tepi linnoittautuu TV:n ääreen katsomaan HIFK:n vierasottelua HPK:ta vastaan et sillei hei! Toivottavasti voittaa hei! Viinaa kuluu ennen peliä ja pelin aikana melkoisesti hei! Sen verran huikeeta peliä tiedossa et sillei hei!
on pelannut noi kun on pienen näköinen kerroin San Joselle? Dallas voittaa tänään sekä NHL:ssä että NBA:ssa...mitäs mieltä sinä? Nashville yllättää tossa pelissä kuules...
Nyt se HIFK perkele! Bluesillekin paf tarjos 25 kerrointa, miksi ihmeessä laitoin HIFK:n?
Jokereita en laittanut kun kerrointa vain 3 ja risat...
Sarjasta saattaa tulla vielä pitkä et sillei hei! Huomenna HIFK lähtee puolustavalla taktiikalla peliin, ja tavoitteena on mahdollisiman vähämaalinen peli et sillei hei! Sarjasta tulee pitkä jos HIFK huomenna voittaa et sillei hei! Noi Dallasin pelit eivät liene niin selviä et sillei hei! Tasaista odotettavissa hei!
Nashville voi tietenkin yllättää, mutta vapariin täytyi jotain laittaa ja ykköshaku vaikutti paremmalta kuin vierasvoitto et sillei hei! Tosin kun sitä enemmän miettii, niin ei Nashvillen voitto olisi edes yllätys hei!
Tulosvetotipsit huomiseen peliin:
HPK-HIFK
0,1-1,2
Tiukassa on pääsy sinne...sanotaan että jos nyt hoitaa vieraissa, niin silloin todennäköisesti mennäänkin 7:teen otteluun.
Ei se Nashvillen voitto tietysti yllättäs, mutta täälläkin moni pelannut kotijoukkuetta.
Mutta, niin missäs siis pelasit noi...? eikös tuo San Josen kerroin jo ole vähän alikerroin? Jotain kertonee se kun veikkauskin antaa 1,75 :)
IFK on täysin vastaantulija, peli hämeenlinnassa ja Jere poissa. = KESÄLOMA
Jere voikin siirtyä jo terassille, niin muu joukkue tulee sitte huomenna perästä.
luulen että philadelphia yllättää se on se 2-,3,4,5.
colorado vie ja buffalo ei vie kuten tepi sanoi ja nashvillen paskajoukko ei voita mitään, ja kaiken lisäksi harmittaa vielä tuo färjestad ,ja tasurit yleensäkkin. pelionnea kaikille.
jos jere hakkaa mukkosen ni ei pelaa enää ikinä sm-liigassa.:D
Odota, Jere! Mä oon tulossa...tilaa mulle bisse!
Nashville, ei kannata uskoa kaikkea mitä joku tämän
palstan kuningas sanoo...
Ps. 40:sta ottelusta 39 oikein putkeen, muutkin osaavat:)
hpk - hifk
5,7 - 0,1
panosta sen verran reippaasti ettei hifki fanejakaan jää kaivertamaan kun saa tästä pikku kesäloma rahat
veditpä väärin..ja vielä "varma" huonolla kertoimella...XD