Keskustan Helsingin piirin

Olin paikalla, Mutta en nähnyt Seppo Hietasta kokoussalissa kertaakaan. Olin päättänyt, että otan kokouksessa esille Hietasen törkyilyt täällä jos City-keskusta päästetään paikalle. Ei näkyty Keristä. Liekö mies enää keskustan jäsenkään
2157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kolme vuotta sitten. niin se on ssanut muistakin puolueista joiden jäsen se on ollut. seuraavaksi se liittyy persuihin ja rupee terrorisoimaan persujen saittia

Äänestä

paikalle mutta ei ollu päässy kokouspaikalle. Vartijat oli heittänyt sen ulos. oli sielläkin ollut kännissä ja uhannut oikeustoimilla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vuosikokous oli jo kirjoitti:

Olin paikalla, Mutta en nähnyt Seppo Hietasta kokoussalissa kertaakaan. Olin päättänyt, että otan kokouksessa esille Hietasen törkyilyt täällä jos City-keskusta päästetään paikalle. Ei näkyty Keristä. Liekö mies enää keskustan jäsenkään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu