Kansalta pois äänestysoikeus

Eräät päääsevät jatkoon massivisen taustajoukon tuella ja tekstaripommituksella. NÄMÄ ISOILLA KIRJAIMILLA kirjoittelevat heviuskovat panostavat mitä tahansa, jotta heidän suosikkinsa jatkaa. Heidän äänillään Ari on jatkanut koko ajan.
3194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nykyään kaikilla suomalaisilla on kännykkä :).

Äänestä

oikea homma, kansa tietää

Äänestä

...jos jotkut pommittaa, niin ne ovat teinit ja aivan taatusti Annaa äänestävät. Aria äänestävät teini-iän ylittäneet laajemman musiikkituntemuksen jo ikänsäkin puolesta omaavat henkilöt. Ja äänestävätkin Aria ihan syystä. Onhan Arilla ihan omalaatuinen ääni muihin verrattuna. Arin ääni soi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuomareille valta kirjoitti:

Eräät päääsevät jatkoon massivisen taustajoukon tuella ja tekstaripommituksella. NÄMÄ ISOILLA KIRJAIMILLA kirjoittelevat heviuskovat panostavat mitä tahansa, jotta heidän suosikkinsa jatkaa. Heidän äänillään Ari on jatkanut koko ajan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu