moi eli ketkä äänestivät annaa eilen:))???ja kuinka moni toivoo että anna voittaa koko kisan ja on idols 2007:)???ari vois lähtee koska se eilinen oli kauheeta rääkymistä.....
anna-fanit:)
jeps!!
12543
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Sä vierastat heavy-laulua. ;)
Omasta mielestäni Ari ja Anna ovat molemmat ihan s**tanan hyviä laulajia, joten ei väliä, kumpi voittaa.
..jos Panu olis mukana, toivoisin sen voittavan mutta näistä kolmesta toivon voittajaksi Annaa koska se on ainoa jonka ääneen ei kyllästy ja jonka cd:n voisin ostaa. Nuoret kunditkin käy siihen ihan hottina, Anna voittaa nää skabat.
Se on vaan paras, ei sen kummempaa. Ja Arista samaa mieltä, ei ole ainesta idoliksi
Anna ois saanu lentää ulos, jo aikapäiviä sitte. Sillä on huono lauluääni ja ei kyllä oo kovin hyvä ulkonäkökään.
Minä en äänestänyt annaa. mut toivon et anna voittaa .
Ja ari tulee toiseks!!!
anna voitttaab ari saa ppoistua anna muuuuuun paras fanni ja ihana
Mie äänestin, tottakai. :)
Anna sais voittaa vaikka koko kisan, saa kuitenkin levytyssopimuksen vaikkei voittaskaan. :)
Ari vaan pois sieltä.
Anna lauloi tosi hyvin nopeanki biisin vaikka monet luulevat että Anna osaa vain hitaita.
Anna on minun idoli. :)
Vaikka jo yli parikymppinen olenkin,toivon sydämeni pohjasta voittoa Annalle.Herttainen tyttö,piilevää vahvuutta ja samalla herkkyyttä,mahtava ääni.Idolin näköinen ja kuuloinen.
Annaa äänestävät ne lapsukaiset jotka eivät välttämättä tiedä että paljonko
se 0.85 euroa onkaan. Eiväthän he kännykkälaskujaan itse maksa.
meinaatsä sitten että Aria äänestävät kaikki aikuiset omalla kännykällään, jonka laskun he maksavat itse omilla rahoillaan?
Äly hoi, älä jätä sua!
Annalla on loistava ääni.
Nyt kun Kristian putosi, niin toivon Annan voittavan. En oikeestaan olisi osannut päättää Kristianin ja Annan välillä aikaisemmin.
Molemmat omalla tavallaan siis yhtä hyviä. :)
Arin laulu oli ihan hyvä, ei siinä mitään, mutta se ylimielinen tuomareille pottuilu ja muutenkin se ylimielisyys ei sovi idolille.
Toivon siis Annan voittavan, tytössä on pippuria ja upea lauluääni. :)
Olettekos miettineet että olisi Annan kannalta parempi tulla vaikka toiseksi tai kolmanneksi...jäisi jotain käteenkin ja saisi itse valita levy-yhtiönsä YM jutut tyylin jne..sais rahaa myydyistä levyistä...eikä jäisi ikuista idols leimaa otsaan!!:D Näin mä olen aatelut..sillä tytöllä meinaan on niin vahva ja kaunis ääni sekä ulkomuoto että ois mukavaa että se itsekkin hyötyisi siitä eikä vain MUUT isot kihot!!???