...olisi pitäny jo tippua ajat sitten!! todella surkea ja en tykkää ollenkaan!!! Kristian oli hyvä!!!!
Kristiinan...
itolssi
4216
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
keskinkertainen laulaja ja nolo esiintyjä. ranskaksi laulamisen yrittäminen oli pohjanoteeraus joten ei ihme että putosi.
no kyllä kristian kristiinan peittoaa 100-0. kristiina laulaa falkisti, honottaa kuin nylon beatin solistit aikanaan, ja on muutenkin huono pysymään sävelessä. -------> kristiina kotiin seuraavaksi.
Kristiina on erittäin hyvä laulaja,vaikka on mollattu niin pystyy nuoresta iästä huolimatta olemaan monipuolinen ja laulaa ihanasti Suomalaiset kappaleet.Tsemppiä Kristiina.ovat Annan kans finaalissa.Ihanaa kun kaks nuorta lupavaa laulajaa onnistuu.ei pelkällä "hevi"musiikilla pärjää kuten Arin esitys oli,kunhan huutaa ja tukkaa heiluttaa.
Kristiina laulaa erittäin huonosti!!ei pysy sävelessä ja vihdoinkin sille huomautettiin englannin kielestä,vaikka neiti itse kysyessä väittääkin kieliä osaavansa.