ensi kerralla näiden kolmen olisi laulettava suomeksi... Mitä mahtaa valita kappaleiksi Ari, Anna tai Kristiina? Mun mielestä vahvoilla on Kritiina, mutta kaiken ratkaisee biisi valinta. ari on aina laulanu heviä, että nyt olisi hyvä aika kokeilla jotain muuta. Toisaalta se saattaa olla Arin menoa... Anna on ihan hyvä ollu, mutta minuun ei ole tehny suurta vaikutusta. Kristiinan ääni on erikoinen, mutta riittääkö se idoliksi asti? Eli kaikki on kiinni nyt niistä biisi valinnoista..
P.S. musta oli hienoa, että Kristian osas niin monta kieltä ja niin sujuvasti sitä ranskaa. harmi ku tippu, mutta uskon että hänestä kuullaan vielä!
P.S. musta oli hienoa, että Kristian osas niin monta kieltä ja niin sujuvasti sitä ranskaa. harmi ku tippu, mutta uskon että hänestä kuullaan vielä!
Vastaukset 1
Vanhimmat
Ari on kyllä esittänyt muutakin kuin heviä ja laulanut suomeksikin..Kirkaa veti ja hyvin vetiki...kannattais käydäs kattoos youtube:n sivustoilta ja kuuntele tarkasti ASKO KALLOSEN kommentit..KERTAKAIKKIAAN MAHTAVAA..johon Jone ja Nina yhtyy..Tämä ihan tiedoksi muillekkin. Vituttaa tommonen kun arvostellaan vaikkei tiedä asioista paskan vertaa!!!!