Missä puolueessa hoteimmat naiset??

Äläkä sano, että se on makuasia. 'Munasillaan' me ollaan kaikki samanlaisia.
4660
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ainakin Kiviniemi.

Äänestä

Jaakonsaari on sexy.

Äänestä
  • Et Usko suostunut myöntämään etä Vihreilläpä tietenkin...

    :)

    Äänestä

Keskustalta löytyy Saarelan seuraksi uusista edustajista Heikkinen, joka on entinen juhannustyttö/marjatyttö ym. Poseerailipa kyseinen neiti muinoin kehonrakentaja Boogie Mustosenkin kainalossa. Ja ovathan muutkin keskustanaiset ilo silmälle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ranking-friikki kirjoitti:

Äläkä sano, että se on makuasia. 'Munasillaan' me ollaan kaikki samanlaisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu