Bileet

lisää samalla tyylillä.....
41072
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

on se hyvä kun aikuisille järjestetään oikein omat bileet missä sitten ukkomiehet, pienten lasten äidit ja isät pääsevät estoistaan ja avioliittoa uhkaa ero, sen verran olen nähnyt

Äänestä
  • 20v ei tee samaa? hyvä se on että tälläsiä järjestetään.

    Äänestä

  • ja nekö kirjoitti:

    20v ei tee samaa? hyvä se on että tälläsiä järjestetään.

    Mutta 3kymppiset äidit juovuksis toisen miehen kainalossa oli surkeaa nähtävää, lapset kotona ties missä hoidossa

    Äänestä

  • on perheellisiä kirjoitti:

    Mutta 3kymppiset äidit juovuksis toisen miehen kainalossa oli surkeaa nähtävää, lapset kotona ties missä hoidossa

    kun ei tarvi teinien seassa bailata.
    Eikä myöskään leikkiä kenenkään moraalinvartijaa. Eiköhän ne vierrat kainalot löydy vaikka kaupan kassajonosta.....
    Odotan jo seuraavaa bile-iltaa!!! Vielä kun bileet olisi joskus lauantainakin, niin ehtisi kaikki sankoin joukoin mukaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


30+ kirjoitti:

lisää samalla tyylillä.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu