paljon lipoo Kokoomusta päivittäin,
Phaedrasta kokomukselle
uusi kansanedustaja,niin
7418
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
puolueeseen, valitettavasti, enkä koskaan tule kuulumaankaan, vaikka tietenkin äänestän Kokoomusta/Niinistöä, kristillisdemokraattejakin voisin äänestää,jos eivät haluaisi Suomea irti EUsta. (Mikä heikentäisi Suomen asemaa Venäjää vastaan)
Haluan vain isänmaallisena ihmisenä, että kansakuntamme ohjataan oikealle raiteelle tämän Putininlipomisen sijaan. Halonen, Tuomioja ja Vanhanen ovat yksinkertaisesti loukkaus niitä vastaan, jotka taistelivat sodassa kansamme puolesta. Vanhanen on ihan umpisuomettunut.
vaihtoehto verrattuna kaltaistesi umpijenkkinistiyteen!
Sokealla hihhulismilläsi varmistat diagnoosisi.
on tuollaisten arrogantteille imbesilleille juuri oikea vaihtoehto.
sairaaloisen Venäjä/Putin vihamielisen Phaedran kävisi kokoomuksessa, kokoomuksella on oman ilmoituksensa mukaan parhaat suhteet Putinin puolueeseen, ei Phaedra sairaine ja harhaisine mielipiteineen ikinä pääsisi edes lähelle kokoomusta.
voisi tulla Kokoomuksen vakiohoro.
on jo parittajakin valmiina!
ytimeen!! :-))