jengi on tähän asti laulanu ittensä ulos mut tää idiootti puhu ittensä ulos. Ois tehnyt niinkuin tuomarit sanoi ja vetänyt muuta kuin heviä, mut ei, hän luulee olevansa jo asemassa missä voi kyseenalaistaa tuomarointia ja muita artisteja. Putoo ens torstaina ja Anna voittaa kisan.
ARI PUHU ITTENSÄ ULOS KISASTA!
lalllaaaaa
16885
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Samaa mieltä. Ei kannattaisi olla niin ylimielinen. Ihme jätkä noin lyhyessä ajassa on noussut "tähteys" päähän. Kannattaisi olla vähän nöyrempi ihminen niin pysyisi kansan suosiossa. Kukaan ei jaksa katsella ylimielistä ihmistä.
Annaa äänestän minäkin.
onks toi muka ylimielistä?
niin mitä se sitten on. Arin huumoria vai.Se on ylimielistä käytöstä semmonen kun ei siedä kun positiivista palautetta ja antaa paukkua kokeneemmille artisteille kaiken aikaa.
Ei putoo - ei. Ruma se finni siinä Annan leuassa.
hyvä vaan, ettei myyny itteensä eikä suostunu luopumaan hevistä. Ari on ainoo oikee voittaja!
odotan Arin cd:n ilmestymistä. Ostan heti! Ei mitään väliä enää koko idolsista.
sääli sinänsä. Ei voi sanoa ettei olis ääntä mutta pelkällä lauleskelulla ei pärjää. Sitä kun voi aina karaokessa harrastaa ja saada risteilyn palkaksensa.Jääskeläisen olis voinu jättää rauhaan. Mitä se Arille kuuluu miten ed. vuoden idoli on pärjäilly ja millasta musiikkia vetäny. Idoli tarkottaa esimerkkiä ja sitä tää Ari hemmo ei ainakaan ole.
Ari sano alussa, et musa voi pelastaa elämän. Musta se oli hienosti sanottu. Ja jos musa merkkaa Arille noin paljon niin vitut se kenenkään sanomisista, kun tietää ite mikä on totuus. Upeeta, et on saatu kerrankin kisaan joku, jolle musa on oikeesti elämänarvo sinänsä.
Arille niin ottas oppia vastaan ja antas itsensä kasvaa taiteilijana mutta näin tyyppi kaivaa kuoppaa itsellensä mutta jos ei haluu tajuta niin antaa mennä vaan.
Mulla oli ekana noi pisteet.
saat ne. Mä otan pilkut tai huutomerkit.
jo kisan alkumetreillä, että jos mun linja ei kelpaa jollekin, ne sit ei tarvi kelvata.
Näin on, antakaa pojan jatkaa rauhassa kisaa ilman jatkuvaa mollamista!
mitään vaikutusta koko keksityllä Remujutulla
ja nyt sai vielä lisää ääniä Kallosen haukkujen takia.
Voimme päätellä että Arin kannattajat ovat fiksua väkeä eivätkä lehdistön vietävissä olevia tuuliviirejä!!
Sitähän minäki.
formaattiin on eksynyt tuollainen pieni enkelipoika joka avaa suunsa ja hallillinen ihmisiä kuuntelee suu auki.
Aria pitää suojella tuollaisilta kallosen tapaisilta hemmoteltuilta sediltä.
Kuuluuhan se kotikatsomoonkin kuinka ari saa
suurimmat aploodit jakso jaksolta.
Ari kunnialla voittoon niin saadaan jotain väriä
tuohonkin paskaformaattiin,ja on mukava katella kun kallonen joutuu nöyrtymään!
saa kärsiä. Ylimielinen pikkupoju saa ansionsa mukaan.