Käykääs "pelkkää heviä" -ratkuttajat kattomassa juutuubissa Arin herkistelypätkät, osoitteet löytyy alempaa.
ARI LAULAA
KAUNIISTI JUICEA
8566
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Aivan ihanaa! Meinasi tulla ihan itku kun kuunteli.Tämä uppoaa kansaan ja sulattaa kovemmankin sydämen.Hyvä Ari, olet voittaja!Muut ei sua voita.Olet todellinen löytö.
ei hyvältä näytä pikkasen noussu kusi päähän
tolla kakaralla
tässä vielä ne linkit
http://www.youtube.com/watch?v=889jLJOJwqI
http://www.youtube.com/watch?v=FpNeeS4U6zA
kirkkopoikakuoroon laulamaan, mutta odottakaahan kun Arilla iskee murrosikä kunnolla päälle - sitten ääni muuttuu.
Ari tekee? Tollainen täysin epämusikaalinen paska joka on kömpinyt ihmistenilmoille jostakin takahikiän karaoke luolasta,kuvittelee valloittavansa kansakunnan tuolla helvetin rääkymisellään!Kömpis nyt kiireesti takaisin sinne luolaansa ja "laulais"siellä niin paljon kuin perseestä irtoo,sillä sieltä sen on kotoisin koko napero!
omassa myyränkolossasi. Maailma on tuolla ulkona, käypä joskus vilkaisemassa.
Ari on syntynyt liian myöhään, sukkahousuheviä tehtiin 80-luvulla, nykyään tehdään aivan toisenlaista musiikkia. Juicen parhaatkin tehtiin 80-luvulla, ei noita klassikoita enää uusiksi tehdä. Mitähän musaa Ari aikoo laulaa jos pääsee Idoliksi, coverversioiden esittäjiä on jo huoltoasemien levyhyllyt täynnä.
Arin olisi pitänyt esittää Paperitähdet viime torstaina!
Sanoissa on totuus.
Arin ääni on mahtava.
Toivon hänelle kaikkea hyvää.
Uskon, että hänestä vielä kuullaan!