pienet rinnat oikeasti

Onpas pienet tissit oikeasti, ei ihme että laitto silkkarit
31414
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mistäs sä tiedät miten pienet tissit sillä alunperin on ollut??

Äänestä

Siellä on kuva Hilda Abrahamzista Miss Maailma kisasta vuodelta 1980

Äänestä

koolla ole väliä..
ja sitäpaitsi ihan normaalit tissit sillä oli..
Mutta siellä päin pitäisi olla kaikki mahdolliset naisten "avut" käytössä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olimpia kirjoitti:

Onpas pienet tissit oikeasti, ei ihme että laitto silkkarit

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu