ONKO TÄÄ TOTTA???

Pengoin jälleen nettiä tuttuun tapaan etsien spoilerisivuja B&B:lle ja törmäsin tälläiseen.

http://i171.photobucket.com/albums/u314/eleanorbandb/Marissa.jpg

VOIKO TOI OLLA TOTTA??? EI HELEVETTI...
61265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

En usko tähän juoruun ennenkuin näen Beckyn paluun omin silmin tai se vahvistetaan viralliselta taholta. Toivotaan että tämä on vain jokin sairas pila!

Äänestä

Oikeastaan tosiaan toivoo että tämä olisi vain joku pelkkä perätön juttu. Onhan se toki sarjalle ominaista ollut että kuolleiksi luullut ja sitä kautta myös sarjasta uloskin kirjoitetut hahmot ovat palanneet "takaisin henkiin", mutta eiköhän tässä henkiinheräämisessä mentäisi jo viimeistään liiankin ihmeellisyyksiin asti.

Ehkä jonakin kaksoissiskona Marissaa olisikin kiva nähdä pitkästä aikaa sarjassa ja siten sen paluun sarjaan tietysti ymmärtäisi hieman paremmin mutta kylläpähän tuokin idea on käyty sarjassa läpi.

Oletetaan nyt hetki että jos tämä uutinen vaikka pitäisikin paikkaansa....olikohan paluun takaisinjärjestäjänä kenties taas Omar?=P

Äänestä

Hei!
Eiks Amberilla ja Rickillä ollut Beckyn synnyttämä lapsi kasvatettavana?
Missä se lapsi tällä hetkellä on? Jossain vaiheessahan Amber kidnappasi lapsen? Eikö Deacon saanut lapsen itselleen, vai miten se meni?

Äänestä
  • Pikku Eric tai Pikku D. on Beckyn vanhempien hoivissa. Näin sarjassa on kerrottu silloin kun Deacon vielä oli kuvioissa mukana.

    Äänestä

  • Rhanna kirjoitti:

    Pikku Eric tai Pikku D. on Beckyn vanhempien hoivissa. Näin sarjassa on kerrottu silloin kun Deacon vielä oli kuvioissa mukana.

    Juu, oli jäänyt nää osiot minulta näkemättä. Aika jännä juttu, että kukaan ei Boldiksien henkilöistä muistele pikku Ericiä. Olihan hän nyt tiiviisti yhteydessä Rickin kautta Forresterien sukuun.

    Äänestä

  • jannallina kirjoitti:

    Juu, oli jäänyt nää osiot minulta näkemättä. Aika jännä juttu, että kukaan ei Boldiksien henkilöistä muistele pikku Ericiä. Olihan hän nyt tiiviisti yhteydessä Rickin kautta Forresterien sukuun.

    ...laita Omarin syyksi jos joku ei ookkaan kuollu...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


soapscriber kirjoitti:

Pengoin jälleen nettiä tuttuun tapaan etsien spoilerisivuja B&B:lle ja törmäsin tälläiseen.

http://i171.photobucket.com/albums/u314/eleanorbandb/Marissa.jpg

VOIKO TOI OLLA TOTTA??? EI HELEVETTI...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu