Vähänks ällötti, kun Marco taputteli Vanessan vatsaa ja puhui vauvasta. Mun mahanrellukkaa ei taputtelis kuin oma kulta olipa siellä sisällä sitten vauva tai ... jotain muuta. Muutenkin Marcon väljähtyneet "kipikapi Ellan luokse" -kommentit on alkanu kyllästyttää.
Marcon käytös
simhallet
41234
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
"Ellaan luokse" jooo... siinä vaiheesa tulee sellaisen myötähäpen tunne, kun pelkää sen Ellan puolesta, että "..älä nyt sano mitään tyhmää..", tai "yritä nyt edes olla mokaamatta..!" Maikkari vois kustantaa sille lipun takas Firenzeen, tai johonkin muualle, pois suorasta tv-lähetyksestä!!!
tuollaiset kaltaisesi supernegatiiviset pikkusielut.
markosta on tullut itsekseen höpisevä höppänä. Puhuu kilpailijoille (ja muillekin) kuin pikkulapsille. Ootte te niin ihanii, ootte te niin ihkuja, lässyn lässyn
Sitä se oli jo Bumtsibumissa aikoinaan!