Ruukintien shellillä saa yöpesun autolle puoleen hintaan, mutta mistä kellon ajasta eteenpäin tämä tarjous on voimassa?
Kiitos
Kiitos
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
selviä, kun käyt kysymässä tai soitat!!
21.00 ->
Et sitten koittanut etsiä Inttervepistä?
http://www.shell.com/home/Framework?siteId=fi-fi&FC2=/fi-fi/html/iwgen/shell_for_motorists/carwash/zzz_lhn.html&FC3=/fi-fi/html/iwgen/shell_for_motorists/carwash/yopesutpuoleen_1010.html
googlettamalla vai ajattelitko vaan naputtaa osoiteriville parhaimman arvaukses?? :)
Naputtelin selaimen osoiteriville "www.shell.com" ja loppu sitten menikin arvaamalla. Joku vähän osaavampi kaveri varmaan kirjoittaisi esim. Googleen "shell autopesu" ja löytäisi saman linkin.
http://www.shell.com/home/Framework?siteId=fi-fi&FC2=/fi-fi/html/iwgen/leftnavs/zzz_lhn4_4_3.html&FC3=/fi-fi/html/iwgen/shell_for_motorists/carwash/yopesutpuoleen_1010.html
Netti on halpa mainosväline ,kun osaa.
Jos on jotain myytävänä kysyt mistähän saisi ostaa ja itse vastaat,että sulta saa ostaa.
Voi teitä ressukoita.
että sinä et ole koskaan ollut missään tekemisissä liiketoiminnan kanssa. Täällä kirjoitetuilla jutuilla ei ole mitään tekemistä yrityksen toiminnan kannalta.
Siksi toiseksi vastasin alkuperäiselle kysyjälle vain näyttääkseni, miten helposti ja pienellä vaivalla tarpeellinen tieto löytyy, jos edes pikkuisen viitsii tehdä asian eteen... mutta kohta täällä varmaan pyydetään... no olkoon!
konkkaa säki oot tehny!!Varmaan myyny joskus joulukalentereita siinä kaikki!!Leiki ny jotaki vitun
bisnesmiestä vielä!!
ainakaan esiin pukkaa. Toivottavasti kirjoittelet mahdollisimman kaukaa!
verran löytyy sivistystä että ei kyllä tartte täällä
alkaa ketään arvioimaan mistään liiketoiminta hommista!!Sen takia oli aivan pakko ottaa kantaa
tommosiin neuvoihin mitkä paistaa kans aivan yhtä hie
nosti läpi ku mun sivistys!!Ja kirjoittelin sitte
vaikka mistäpäin ni en vissiin sitte niin liki missä noin viisaita,fiksuja,täydellisiä,ja huippu-ihmisiä
asuu ku SINÄ ITSE TÄYDELLISYYS OLET!!
rauhallisesti. Mene vaikka tekemään ulos pieni kävelylenkki, on niin hieno ilmakin.
Turha täällä on pulttia ottaa. Eiköhän niitä riitä isompiakian murheita meillä itse kullakin.
Ei aihetta enempään; Hyvää kevään jatkoa sinullekin!
ja multa ainakin irtos peili siinä vitun pehmokoneessa, joten huono, erittäin huono...ja epäreilua tuollainen yötarjous
Epäreilua meitä kohtaan jotka nukkuvat öisin.
Otan asian tiimoilta lähitulevaisuudessa yhteyttä kuluttaja-asiamieheen.
Käykää hakee pesukortti illalla ja käykää pesee seuraavana päivänä.. Jos ny haluutte pilaa autonne harjapesussa...
mieti ny vähän,
voi teitä köyhät, eikö oo varaa pestä normaalihinnalla autoo...