hongat huminoi!Nyt olis hyvät neuvot tarpeen.
Olen ajatellut ennen tuonpuoleiseen siirtyymistä
istuttaa mäntyjä,mutta en erota urosmäntyä naarasmännystä ja ne pitäs vielä saada parittelemaan.
Korkealla kunnahalla
7
356
Vastaukset
sanoisin, et kannatas sun kokeilla muutaman taimen kanssa nukkua samassa sängyssä.
Ne jotka ei valita sun kuorsaamisesta tai jalkahien hajusta on tod.näk. urosmäntyjä ja ne jotka valittaa tai ovat voipuneita aamulla ovat naaraita.
Toimii ainaki naisten kans noi muuten.sen homman hoitaa....
- Jalkahiki-Viki
kukista ja mehiläisistä
omat lapset sai aikaan kaksi humalaista.
- sola
..että tulen kädestäpitäen näyttämään...;)
- dirty_doll
jos männyt eivät vapaaehtosesti parittele,niin siitähän ne itse.
- Jalkahiki-Viki
meen portaille ootteleen.
- sola
Jalkahiki-Viki kirjoitti:
meen portaille ootteleen.
..hauskaa olla haluttava... vaikkakin nyt vain dendrologisen tietämykseni tähden...;)
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2171582- 1861571
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä441164Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad46858- 14730
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30721Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21720- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20656Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617