ARI HAUKKUI PIKKU G:n
voi tsiisus
11827
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Se oli puhdas vitsi- jälleen.
oli ihan mennä aamukahvi väärään kurkkuun! On tosiaan saatu tähän maahan uusi media-pelle, joka haukkuu...
Siis sehän on ollut jo vaikka kuinka kauan tuolla medihevin sivuilla, siis eilisen uutinen. Menkää nyt kaikki lukemaan medihevin sivuja, ettei tarvitse esitellä joka aamu noita eilisen uutisia uusina.
kirjoitus on ollu jossain esillä. Nyt sen on Iltasanomat vetässy julkisuuteen ja ihan nyt tosissaan, mikä hemmetin Kuningas tää rääpäle kuvittelee olevansa? Kersa on pyrkimässä idoliks ja se homma sisältää muutakin ku jotain hevihumpan kiekumista. Missä on se kuuluisa nöyryys ja kritiikin vastaanotto?? Kundi on täysin kehittymätön ja ilmeisesti tottunut saamaan tahtonsa läpi, kun jalkaa polkaisee. Nyt on vaan hiekkalaatikko muuttanut olomuotoaan ja jos tää typerys todella kuvittelee kisan voittavansa, niin olis tyyliä pitänyt muuttaa jo aikoja sitten.
hyvä vitsi!Ainakin tuon vähä-älyisen apinan keksimäksi!!Että pitää olla ällöttävä otus!Eikö tuota mieleltään sairasta kuvotusta,vois sulkea johonkin laitokseen,pois ihmisten näkyviltä!
tunnut itse syyllistyvän. :)
Ihan sama, miten pitkään noi jutut on jossain medihevipalstalla killuneet. Kokonaiskuva enkeliäänisestä Arista alkaa joka tapauksessa olla melko selvä. Heikko psyyke, huono itsetunto, muiden ohjailtavissa. Muuten noilla lahjoilla pääsisi ties mihin. Nyt heikommat mimmit vetää voiton kotiin.
Joka tapauksessa, nyt kun Nykäsrintamalla on ollut vaisua viime kuukausina, onneksi ollaan saatu uusi lööppikuningas iltapäivälehtien myynnin edistäjäksi. Tietysti Matti ja Merikukka pistävät kiilaa väliin, mutta kuitenkin..
...eivät vaan kestä kuulla asioita niinkuin ne on!! Aina pitäis olla nuolemassa jonkun persettä että kaikki menis hyvin ja tyyppi hyväksyttäis. Ari puhuu suoraan! SO WHAT?? Minkä se totuuksille voi.. hä??
Me ollaan nuoriso, me ollan tulevaisuus. Joopa joo. Ja sitten eduskuntaan. Kun suomi HipHopilla ei leipä lähekkään, niin mustahan vois tulla kansanedustaja. Voi hyvänen aika.
Ei tossa Arin lausunnossa ole mitään vikaa, totta joka sana. Nyt vaan kaivamalla kaivetaan, mitä kummallisempia Arin kommentteja.
Eipä toi Annan ryyppy karaokevideokaan kovin hyvää mainosta ole. Jos en ihan vääri ole ymmärtänyt, ei alle 18v saisi juoda alkoholia. Korjatkaa jos olen väärässä. Eikun Annahan ei sekoilis niinkuin Britney, koska on niin kiltti ja kaikkea. Kyllä kyllä. Ainut tosta porukasta joka tuskin juo on Kristiina.
Siis mitä sitte vaik Ari "haukkuu" jonkuu tyypin?! JOKAISELLA saa olla oma mielipiteensä, ja Arikii on ihminen! Ei kaikkien tarvii aina kommentoija sitä jos Ari sanoo jotai teistä epämiellytävää jostai tyypistä... Ottaa jo vähä päähä toi...
No, miksi sitten kirjotit?