ihmiset sitten rakastaa kohuja!? :) en itse ole nähnyt tuota annan "kohuvideota", mutta hei kertokaas nyt rehellisesti kuinka moni teistä ei muka ole tehnyt tyhmyyksiä? Kuinka moni ei teistä ole kokeillut alkoholia alaikäisenä. Minä en ole puhdaspulmunen, kävin baariessa väärillä henkkareilla alaikäisenä ja pummasin kaupan kulmalla siiderin ostajaa ekan kerran 13-14vuotiaana. Kukaan ei voi olla täydellinen, ei edes idoli. me ollaan ihmisiä ja kaikki tekee kömmähdyksiä elämässä! Et älkää oikeesti jaksako, tuskin olette itse sen parempia ihmisiä!
Voi jessus
sentään :D
3210
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Se, että olet itse pilannut elämäsi nuorena, ei tarkoita sitä, että muutkin nuoret olisivat niin tehneet. On monia nuoria, jotka EIVÄT ryyppäile iltaisin ulkona kuten sinä nuoruudessasi näköään!
Minä en ole koskaan juonut alkoholia, harrastanut seksiä tai muutakaan pahaa.
samaikäinen poika?
Ai kaikki tytötkö on jotain huoria, jotka jakaa pilluaan kaduilla jo 10-vuotiaasta asti? Vain pojatko voi olla kilttejä!?