Mitä tapahtui tiistain jaksossa?

Donna<3

Niin, eli mitä tiistain jaksossa tapahtui? Olin kaupungilla ja käskin isoveljeni laittaa Päikkärit nauhalla, mutta ei se tietenkään pannut!

3

421

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • katselija...

      Jan silppusi saksilla Philipin juhlaunivormun, Bart nappasi Jackin, Bon, Hopen ja Jenniferin ja vei samaan huoneeseen missä Tony pitää muita vankina. Vangit yrittivät pakoon, taklasivat Bartin, mutta Tony ehti hätiin pistoolinsa kanssa ja rauhoitti tilanteen. Marlena yritti vedota Stefanoon, jotta tämä puhuisi järkeä Tpnylle, mutta kun Marlena käänsi Stefanon tuolia, paljastui vain Stefanon palanut luuranko. Jakso loppui siihen.

      • Donna<3

        Kiitos sinulle!!


    • päivien viemää

      hihii,oli pakko vastata...tuli taas ajatuksia mieleen!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      173
      10641
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      85
      10149
    3. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      107
      7082
    4. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      232
      5589
    5. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      182
      5283
    6. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      178
      4416
    7. Paras muistosi

      kaivatustasi?
      Ikävä
      87
      2982
    8. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      171
      2885
    9. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      121
      2870
    10. Miksi miehen on hankala ymmärtää

      Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.
      Ikävä
      166
      2691
    Aihe