Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Gallup naisille

Mitä mieltä ootte Pornotähti Ron Jeremystä?
Onx ihana mies?
42172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mä tykkään kyl Ron Jeremystä kun se on niin ihanan pullee ja karvanen eikä mikään kiiltokuvapoika!
Kun tyydytän itseeni katson usein just pornoo missä on Ron Jeremy mukana,jotenki kiihottaa kun se on niin kova panomies ja järjettömän iso kalu!

Äänestä
  • sehän on homopornoa?!

    Äänestä

  • Tia;0) kirjoitti:

    sehän on homopornoa?!

    Niinpä onkin. Monet naiset pitävät homopornosta, myös minä. Jos miestenväliset kisailut eivät kuitenkaan sattuisi kiinnostamaan, niin ovathan Bel Amin pojat tehneet myös soolovideoita. :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anniina kirjoitti:

Mitä mieltä ootte Pornotähti Ron Jeremystä?
Onx ihana mies?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu