törkeetä

viestini omenanpureskelijoista on poistettu?????
enkä varmana kirjota sitä uudestaan
3254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Huuhaa on kuin mojova tuhnupieru tyynessä kesäillassa. Pitkään saamme siitä nauttia, mutta lopulta se katoaa jonnekin.

Äänestä
  • ja vastaan että eipä kerinnyt moni nauttimaan kun heti poistettiin
    no ei se mitään,ihan tyhmä juttu se olikin
    *jupisee myrtyneenä*

    Äänestä

  • hönö kirjoitti:

    ja vastaan että eipä kerinnyt moni nauttimaan kun heti poistettiin
    no ei se mitään,ihan tyhmä juttu se olikin
    *jupisee myrtyneenä*

    Eikä se sinun viestisi välttämättä ole se poiston kohde. Joskus noita ketjuja häviää kai ihan sillä, että vastaukset ovat ala-arvoisia.

    Rankalta tuntuu, mutta palstaa yritetään kai saada sen alkuperäiseen tarkoitukseen sopivaksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hönö kirjoitti:

viestini omenanpureskelijoista on poistettu?????
enkä varmana kirjota sitä uudestaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu