Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Täys rosvopeli tuo

Fruit Slot vei 1000e yhden kerran antto 100e siihen loppu paf pelaaminen.
41189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onko joku niinkun oikeesti voittanut paffilta mitään? Siis omistajien ja työntekijöiden lisäksi. Tätä se mulle tarjosi: Ei voittoa tälläkertaa, yritä uudelleen. EI KIITOS.

Äänestä
  • paffin kautta noin 5000e juuri sain 20e 200e ja maanantaina tuli 50e 750e....

    Äänestä

  • itse voitolla kirjoitti:

    paffin kautta noin 5000e juuri sain 20e 200e ja maanantaina tuli 50e 750e....

    PAFFILAINEN / BINGON TALONPELURI JA SIELTÄ ROPISEE VOITOT JOTKA JOUDUT PALAUTTAMAAN TAKAISIN PORKON BULJUUN....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi että vi''u kirjoitti:

Fruit Slot vei 1000e yhden kerran antto 100e siihen loppu paf pelaaminen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu