Olen netistä katsellut jotain mixed wrestling pätkiä ja minua kiihottaa suuresti kun hyvännäköinen nainen esim. stringit jalassa ottaa miehestä lihaksikkailla reisillään kuristusotteen ja mies ei voi mitään.
Samoin ellei enemmänkin minua kiihottaa facesitting.
Tuntuu että se on viimeinen tabu.
Eli kaunis nainen, uhkealla pepullaan istuu miehen naaman päälle, ettei miehelle jää muuta vaihtoehtoa kuin haistella naisen peppua.
Olisi ihanaa kun joku nainen istuisi stringit päällä kasvoneni päälle niin, että nenäni joutuisi suoraan hänen peppureikäänsä vasten ja joutuisin siis haistelmaan hänen peppuansa.
Nahkahousut ja kireät farkut lisäävät näihin variaatio mahdollisuuksia.
Onko muita samankaltaisesti ajattelevia miehiä.
Että nenä kauniin naisen pakaroiden väliin vaan!
Kommenttia kiitos!
Dominoiva nainen
14
3472
Vastaukset
- TABU???
Täällä on noita facesitting-unelmia viikottain. Klise se on eikä mikään tabu.
Naisen pakarat ovat varmasti naamalla IHQ mutta oletteko tulleet ajatelleeksi että viiden väli haisee kakalle?- ei haise!
Tämä on täysi fakta!
- just a Man
Tiedätkö, että todellinen Domina nimenomaan pitää siitä, että sun ainoa nenäsi on sen persreiässä...
Sehän sitä alistamista nimenomaan on, eikö?
-Jos sä et siitä pidä, niin älä tunge nenääsi joka paikkaan, jooko?
Ne tunkevat, ketkä tuntevat sen asiakseen.. jos Domina sen sallii... - Anonyymi
just a Man kirjoitti:
Tiedätkö, että todellinen Domina nimenomaan pitää siitä, että sun ainoa nenäsi on sen persreiässä...
Sehän sitä alistamista nimenomaan on, eikö?
-Jos sä et siitä pidä, niin älä tunge nenääsi joka paikkaan, jooko?
Ne tunkevat, ketkä tuntevat sen asiakseen.. jos Domina sen sallii...Minä kyllä työnnän nenäni pitkän ,uhkeat ehkä treenattu sporttisen dominani pyllyreikään .ja voi Pieraista nokkaani ja nauraa, olen 169 cm ja 51 vuotias 79 kg pieni käppänä.uko alistuva kokematon . Ja mulla on ollut pitkään haaveena ,että mua päätä pitempi domina ottaisi mut ja orjanaan päivän tai koko ikäni. Domina on se joka määrää esim. Nuolettaa pyllyreikää pilluansa ,kuristaa , makaa päälläni ja työntää naamani kainaloonsa ja nuolen kainalot,ja voi istua naamalla ja mut saa kouluttaa ja no pitää vauvanakin.alistaa,nöyryyttää ja heitellä painissa käppänää kuin rättiä olen hyvä orja ja pyydän turkulainen tai no läheltä ota mut orjaksesi arvoisa domina!
- Rajansa kaikella
Mä en ole koskaan voinut tajut mitä kusen ja paskan haistelussa on niin kiihottavaa?!
- Late 80's
Mun miehellä on samantyylinen mieltymys. Häntä kiihottaa ajatus vahvasta naisesta, joka tavallaan raiskaa hänet, pakottaa nauttimaan seksistä kanssaan. Fantasiaan kuuluu myös tappelemista ja painimista tämän naisen kanssa. Joskus mies on pyytänyt mua painimaan sen kanssa, hän näyttää kiihottuvan siitä aika paljon. Joskus myös dominoin häntä, hän pitää siitäkin. En ole kyllä mitenkään vahva ja urheilullinen, mutta en ole mikään heikkokaan, kyllä musta on vastusta mun miehelle.
- wrestling fan
Todella nuo wrestling/ face sitting jutut kiinnostavat! Itseäni ei face sittingissä niinkään kiinnosta haisteleminen vaan ennemminkin tuntea vahvan ja dominoivan naisen paino kasvoillani. Olen jo pitkään surffaillut lihaksikkaitten painijanaisten sivuilla netissä.
Ja muutaman kerran olen päässyt myös painifantasiani toteuttamaan! Suomestakin varmasti löytyisi vahvoja naisia tälläistä bisnestä tekemään mutta ei tunnu homma kiinnostavan! Diana Ball on Suomessa ainoa lajissaan. - Anonyymi
Olen katsonut tälläisiä todella pitkä uhkea isotissinen ja ihana perseinen amatzooni domina tekee mitä tahansa pienelle vanhemmalle miehelle . Heittelee ja vääntelee ja istui naamalla , nuolettaa joka paikan pieraisee nenään ,imettää tissiään.ohanaa voi kun saisin Turusta tänään kello 10.00 linja- auto aseman ovelta dominani.joka hallitsi täysin mut!
- Anonyymi
Sikailua
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sikailua
Joo jatka sä vaan possujes kaa.
- Anonyymi
Noissa Mixed Wrestling jutuissa naisella on usein sukkahousut. Joskus olen nähnyt videon, jossa sekä miehellä, että naisella oli sukkahousut jalassa. Todella kiihottavan näköistä.
Minä etsin itselleni tosi pitkää 180-190+ hyvä kroppaista uhkeaa miel.trwenattuu sporttista iso tiukka perse ja isot tissit nuorempi ja nainen joka nauttii kun saa alistaa nöyryyttää ja pitää vaik vauvanasi itseäsi päätä lyhyempää ja vanhempaa käppänää .
- Anonyymi
Ton just haluIsin juuri tuollaisen ja aj tänään Turussa klo. 19.30 ja tuomiokirkon puisto.
- Anonyymi
Jos. Alkoi kiihottaa niin saat pienenkokoisen 53 vuotiaan ujon 13 cm penis ja jos haluut alistaa nöyryyttää ja pitää vaik vauvanasi itseäsi pienempää ja vamhempaa miestä nauttii siitä mitä haluut ja teetä mitä vaan palveluksia olen turkulainen onneton pieni ja täysin omisramasi ja puoli kolme Turun linja-auto asema
Ketjusta on poistettu 74 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Diesel-ammattilainen kehuu Sanna Marinia
"Sanna Marinin (sd) hallitus loi neljä vuotta sitten väliaikaisen polttoainetukijärjestelmän, kun energianhinnat nousi362789Pitkänperjantain kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta
🧠 Mitä se kertoo "riikka"-nimimerkin lähijunassa tapahtuneesta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus purs182597100 prosentin perintövero korjaisi myös Hitas-ongelman
Moni ei uskalla kieltäytyä perinnöstä maineen menettämisen uhalla, joten sitten tulee näitä tilanteita, joissa joutuu es432288Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin
Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks201881Iso poliisioperaatio Lapualla
Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo381644Olen aika varma
että meidän tiemme risteäminen oli ainutkertainen tapahtuma elämässäni. En tule koskaan kohtaamaan ketään muuta, joka sa511575- 381493
Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys
Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä251373- 341271
- 261171